Škemrám o hlásek plooosím... Jsem tam jako LeŇuLkA
Hlásni tady
A ještě tady tam jsem jako Demíísek s Jennifer Anistonovou, tak dávej hláásky!!

Květen 2009

Blog se stěhuje a s ním i Affilates!!

22. května 2009 v 17:52 | Domi |  Blog
Taghže lidičky, moc smutná zpárva. Blog prožil hodně rekonstrucí ale bohužel - už dál nežije.
Přesouvá se na adresu http://liberacorpus.blog.cz
Tak zatím pp - konec blogu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nový blog.. asi už to tak je

22. května 2009 v 16:00 | Domi |  Blog
Tak opět se to týká toho děsně zajímavého blogu. Já jsem prostě ráda, že tento blogísek mám, ale chtělo by to nový. Mám kámojdu a od té se nechávám inspirovat tím, že www.adresa blogu bude název nějakého zaklínadla z HP. Tak za chvilku tu bude adresa, ale všechny články co byli tady, dám i tam takže se tento blog vlastně stěhuje na jinou adresu xD. Thag zatím páá

Vyber jméno

22. května 2009 v 15:41 | já nevim xD |  Ankety
Ajujky, tak dneska vám se přidám tuto anketu a pak hned nějaký články.
Jako já se doopravdy jmenuji Tereza, ale chci mít ještě jedno "krycí" jméno a nevím jaké. Poraďte mi prosím, jaké si mám dát a já si na něj vymyslím přezdívku ano? Doufám, že vám to nevadí, tak zatím pp

3. kolo SonCelebrita - poslední

21. května 2009 v 20:05 | Domi |  Son...
Tak můžete zase hlasovat a do komentů, komu dám hlásek ;-)

2. kolo SonC - konec

21. května 2009 v 20:04 | Domi |  Son...
Tak postupuje Bella s Kristen Stewart, Lily Evans s Evannou a Peťula s Ewou Franou!!

Láska 0.1 - Přebírání kluků

21. května 2009 v 19:53 | Domi |  LáskaNormálně, tak tady se vyskytuje první článek, kdy já radím jak na problémy s klukem xD..
Takže prostě nejdřívě si musíte najít kluka, aby se tento problém naskytl musíte být kámoška nějaké blbé blondýnky (hlavně aby byla vysoká), a musíte je zkamarádit. On se do ní zabouchne a vy jí teď sprdnte, že vám chce přebrat kluka atd..
No samozřejmě to ne! Ten problém se naskytne jak kdy. Mně se naskytl. Samozřejmě se ho vyřešila hned. Prostě, vyprávím svůj příběh: ,,Jak jsme jeli na tu vibiku, o tom jsem vám už říkala, kluci hráli v Kaplici a přijeli i různý školy z okresu ČK. No a s jednou školou tam přijela i nějaká holka, byla to blondýna. Petr - takovej kluk z naší třídy, s ní chodil kdysi dávno do třídy, takže měl na ní číslo. Dal ho klukům a ty o ní teď básní. Dokone i TEN MŮJ!! No takže jsem na nic nečekala, samozřejmě - já, žárlivka... Ptala jsem se ho, co na ní bylo tak extra, proč jí chce, jestli semnou pořád chodí a než se na ICQ objevil něco jsem vymyslela: "Jeden kluk je pro mě všechno. Snad i já jsem pro něj všechno. Láska mezi náma žije, kdo z nás to nepřežije?"

Pokud se vám toto stane, toto si dejte za poznámku např. na ICQ nebo Skypu. Ju?? Doufám, že sem vám tak trohu poradila. Tak zatím páá

Mám blog na zkoušení grafiky

21. května 2009 v 16:02 | DomushQa |  Designy
Ajujky, tak jsem si ještě včera večer stihla založit blog, kde budu zoušet layouty a jinou grafiku :-)
Klikni tady
Tak jinak každý den tu je nový layout ale já tu teď nechám tenhle do příštího týdne a potom sem dám asi takovej ten červenej, no uvidíme :-)

7. díl

20. května 2009 v 14:21 | Demíísek |  Party stories

Na horách a v Brně - 7. díl


Layout for you 0.1 - Avril Lavigne

19. května 2009 v 20:03 | Domi |  Grafika na přání
Tak poslední článek asi za dnešek. Nebylo to sice v objednávce, ale kámoška mi napsala na Skype abych jí udělala layout s Avril Lavinge. Tak dám sem obrázky a poprosím Peťulu, aby mi napsala do komentářů jestli se líbí nebo ne.. Klik na CČ

Vybika - jsme na 3. místě..xD

19. května 2009 v 19:00 | Domi
Ajujky!!! Tak jak se máte? Já se mám strašně dobře. Přáli jste mi do vibiky a možná to trochu pomohlo. Tak jak dnešek probíhal? No, sešli jsme se před naší bezva školou (i když odcházím) a čekali jsme na ostatní. Jela s náma ještě jedna čtvrťačka a bylo to docela dobrý. Jeli jsme i se Školní, to je vedlejší škola. Proti ní jsme měli hrát. Porazila nás, ale naše učitelka říkala, že jsme na ně měli. Asi jo no :-). Pak jsme hráli proti Krumlovu, ale to bylo děsný. Vybili jsme nějaký, ale oni prostě z hřiště neodešli!!! Vrrr!! To mě namíchlo. Potom proti nim hrála školní a my jí děsně fandili. Řvali jsme tam, včele semnou a Nikčou N.: ,,Nádraží do hnoje, školní to vyhraje!!!" a řvali jsme to tam atd.. No byli jsme třetí z šesti a to proto, že tři družstva nepřijeli, takže se tím pádem vzdali a báli se :D. Pak jsme šli ještě na námíko a tam si koupili Ledovou tříšť a takový. Pak jsme jeli linkovým autobusem do Kaplice. Lenka volala klukům do Kaplice (hráli v Kaplici) a Láďa říkal, že sou zatím první ve skupině. Byli nějak rozdělený. Potom volala Kaťcha, že už jde domů, ale že kluci budou hrát teď o 4. nebo 5. místo.. Tak my celý natěšený. Když jsme vystoupili, hrozně jsme chvátali na hřiště a když jsme tam došli, kluci byli strašně naštvaní, že je porazili a že už to nemá cenu. Ale my jim furt říkali, že to vyhrajou atd. A když se začlo hrát my zase tam ječeli: ,,Fantovka do boje, ostatní do hnoje!!" fandilo nám i DD (Dolní Dvořiště).. Takže to bylo super :-).. Fotky pro lidi nemám, aby si prohlédli krásné místo. Ale určo to najdete na Googlu v obrázkách, zadáte tam: Český Krumlov a myslim že by vám to mělo najet, nebo taky na seznamu ve vyhledávači.

Zase nový layout a omluva k tomu!!

18. května 2009 v 20:42 | Demíísek |  Každý den
Ahoj lidi.. Tak, nejdřív by se vám chtěla asi omluvit. Samozřejmě by tu dneska přibylo více článků, ale já se na komp nedostala díky mímu tátovi. Prostě sem chtěl on a já měla čas až teď.
Jinak: Dnešek se vyvinul docela slibně, tedy až na to, že pořád kulhám. Hádejte proč?! No jela jsem s kámojdou na jednom kole a dávali jsme si závody s mím a jejím bráchou. Jeli jsme takovou lesní cestou a samozřejmě jsme obě mohli očekávat, že se brzo vymlátíme. Nevyhnuli jsme se tomu. Když se začalo závodit, ona strašně přidala a najednou se kolo začlo vyklat.. No takže jsme se asi 20m od jejich baráku vyflákali, ona spadla přímo do trávy a já na tu kamenou cestu. Mám úplně sedřený a naražený koleno takže kulhám. Zítra (v Úterý) máme hrát v ČK vibiku, ale já učitelce řekla, že hrát prostě budu ať mě to bolí nebo ne. Když jsme se řadili na oběd učitelka mi řekla, že kdyžtak budu náhradnice - NIKDY!! To mě dostalo. Já přece jedu do Krumlova, aby to naše družstvo vyhrálo, ne aby prohrálo.. Takže snad se neumístíme na posledním místě.
Dneska jsem vlastně na komp nemohla takže se omlouvám znovu. Jo jinak zase mě napadlo dát si nový layout tak chvilinku strpení hned tu bude :-).. Zatím páá

Prsten

17. května 2009 v 9:28 | Demíísek |  Přátelé


6. díl

17. května 2009 v 9:04 | Demíísek |  Party stories

Party stories

6. díl
Lenka na pokraji smrti


2. kolo SonC

17. května 2009 v 8:49 | Demíísek |  Son...
Ajujky! Tak a dneska tu rozjedem 2. kolo SonC.. Doufám, že si seženete co nejvíc hlásku. Končit budeme v Neděli. Máte na to tedy týden.
Jinak zase dávám hlásky, tak kdo ho chce?? Napište do komentářů..
Jinak, aby jste věděli, kdo s kým máte tady foto..

Anketa 0.1 - konec

16. května 2009 v 19:43 | Demíísek |  Ankety
Dneska je konec ankety a fakt mě to mrzí, ale mnoho z vás nepostupuje.

Jsem doma

16. května 2009 v 19:00 | Demíísek |  Každý den
Ahóóój!!
Tak jsem konečně doma z velkého výletu do Plzně. Vyjeli jsme v sedm ráno od školy a já vstávala už v půl šestý. Hodinu jsem si četla a pak se šla připravit. Jeli jsme do Plzně asi tři hodiny a pak jsme šli do Zoo a botanické zahrady. Můj brácha chtěl hned do Dinoparku, který byl hned nahoře. Jenže já a mamka jsem si chtěla všechno prohlédnout takže brácha musel čekat a dívat se s námi. Potom jsem si nahoře hráli na hřišti, fotili se s dinosaury atd. Ve tři jsme už museli jít k autobusu a vyjeli jsme domů. Přijeli jsme v šest. Cesta byla dlouhá, skoro všichni ji prospali xD.. Jinak jsem si včera založila estránky, www.online-magic.estranky.cz
Prosim vás, možná jste se nedostali na ty stránky, ale já tam nastavila heslo.. Kdyžtak mi napište do komentářů!!

Sorry

15. května 2009 v 20:14 | Demíísek |  Každý den

Ajuj nebo spíš Dobrý večer!!
Jak se máte teď? Právě večer? Podle titulku (nadpisu), jste určitě pochopili, že se omlouvám. Ano, omlouvám se kvůli dni 16.5.2009. Ráno budu muset brzy vstát a pojedu do Plzně. Naše škola (spíš jenom 2.A, do které chodí můj brácha) jede do dinoparku v Plzni. S každým dítětem musí jet rodič, paní učitelka by to určitě nezvládla. A já, abych nebyla doma celý den sama, jedu s nima. Tak snad si to užiju, mějte se klásně, pěkně se vyspinkejte, jdu se dívat na televizi.. Jinak na zítřek přeju krásný den..

Layout 0.1 - Nyphadora Tonks

15. května 2009 v 18:24 | Demíísek |  Designy
Takže tato rubrika existuje už asi 2 měsíce. Vím, že už v ní jsou dva články, ale ty se jenom týkali informacích. Takže tentokrát mě napadlo, vám sem psát jak jsem s layoutem byla spokojena a tak. Pokud tento layout zrovna mít nebudu, můžete mi napsat E-mail na adresu: Blog.Dominika@seznam.cz a do Předmětu napíšete toto: Výpůjčka layoutu.. Asi takto:

A layout!

Název: Nyphadora Tonksová, čarodějka
Spokojenost: 100%
Od kdy, do kdy: 15.5.2009 -Tak jsem tu

15. května 2009 v 18:08 | Demíísek |  Nezařaditelné
Ajuj!! Tak dneska jsem se tu zase objevila. Jak už jste si možná všimli, změnila jsem layout. Tamten se mi nelíbil a navíc si všichni mysleli, že se mi EMO líbí. Ale mně se nelíbí. Mám svůj vlastní styl.
Jinak jsem si psala s mojí kámojdou a ta si už vlastně nedávno objednala layout. Tak mám teda toho hodně na práci.. Takže už musím začít. Nechám si na tom určitě záležet!! Tak zatím, páá!

Dneska tu budu až večer!

15. května 2009 v 13:24 | Demíísek |  Nezařaditelné
AjujQy!! Tak, jak se zdá, dneska jsem naposledy asi na svém počítači u mě v pokojíčku. Zabírá mi na stole místo a určitě by bylo lepší, kdybych na počítači netrávila skoro celý den. Dneska ten počítač s pomocí taťky odpojím a taťka ho pak asi někam uklidí. Budu se střídat s bráchou, ale ještě si to trochu přehodím, svoje věci atd.. Tak až večer, pááá!