Škemrám o hlásek plooosím... Jsem tam jako LeŇuLkA
Hlásni tady
A ještě tady tam jsem jako Demíísek s Jennifer Anistonovou, tak dávej hláásky!!

Březen 2009

UFO sledovalo Obamovu inauguraci

23. března 2009 v 19:38 | ♥♥Mich€ll€♥♥

Zdroj: TV Nova

Britská pejsařka potkala mimozemšťana se skandinávským přízvukem

23. března 2009 v 15:26 | ♥♥Mich€ll€♥♥

Když byly o víkendu odtajněny britské spisy o UFO, stovky nadšenců se na archiv doslova vrhli a začali hledat vše, co by bylo jen trochu zajímavé. Ze všech případů vyčnívá příběh z roku 1989. Žena venčící psa tehdy potkala muže, který jí sám řekl, že je z jiné planety.


Dnes 14:42 - Norwich

Ačkoli to zní na první pohled šíleně, dvacet let starý případ je jedním z nejdůvěryhodnějších svědectví mimozemského života na Zemi v historii. I operátor vojenského letectva britských ozbrojených sil (RAF) označil hodinu trvající telefonní hovor, ve kterém žena výjimečné setkání popisovala, za autentický. Žena podle něj působila velmi upřímně.

Žena volala na nouzovou linku vojenské základny ve Wattishamu v hrabství Suffolk ve stavu velkého rozrušení a detailně popisovala případ, který se jí v noci udál. Operátor se tak od ženy dozvěděl, že se celý incident odehrál během venčení psa u sportovního hřiště nedaleko jejího domova v Norwichi o půl jedenácté večer 20. listopadu 1989.
Oblečen ve zvláštní letecké kombinéze

K ženě přistoupil muž hovořící anglicky se zřetelným skandinávským přízvukem oblečený do světle hnědého úboru podobného letecké kombinéze.

Zpráva zní: "Zeptal se jí, jestli si je vědoma příběhů o velkých kruzích v obilí, které se v té době začaly objevovat. Pak jí začal vysvětlovat, že pochází z jiné planety podobné Zemi a že ty kruhy způsobují lidé z jeho planety, kteří podobně jako on přicestovali na Zemi. Muž jí řekl, že záměry jejich návštěv jsou přátelské, ale bylo jim prý řečeno, aby nekomunikovali s lidmi z obavy, že by si lidé mohli myslet, že představují hrozbu."
Objekt stoupal kolmo vzhůru

"Žena uvedla, že byla zcela vyděšená. Po zhruba deseti minutách muž odešel. Žena na nic nečekala a vyběhla směrem k domovu. Během běhu za sebou pak uslyšela hlasitý bzučící zvuk. Když se otočila, tak spatřila obrovský zářící oranžovo-bílý kruhový objekt, jak zpoza stromů v lese zcela vertikálně stoupá," zněl zbytek zaznamenané zprávy.

Přiložený dopis hodnotící celý případ uvádí, že jde o jeden z netypických případů svědectví mimozemského života na Zemi.

Zdroj: Novinky.cz

Pixelky k ADOPCI

21. března 2009 v 13:12 | ♥oO*Míša*Oo♥ |  Pixelky
Adoptujte si pixelky, které sem vám sem dala.Do komentářu napište:
1.Přezdívka
2.Číslo pixelky1.
2.


ADOPTOVANÁ!


3.

ADOPTOVANÉ!4.


5.

ADOPTOVANÍ!Adoptované pixelky

20. března 2009 v 19:30 | ♥oO*Míša*Oo♥ |  Pixelky
Dole je anketa...Kterou pixelku si mám vybrat a dát si jí do Menu?Doufám že mi poradíte...xD.Pixelka která bude mít nejvíc hlasů vítězí! Tak hlasujte!
Moje adoptovaná pixelka pod jménem Fiška.Narozeniny slaví 24.3.Moje druhá adoptovaná pixelka pod jménem Brumlík.Narozeniny má 30.6.
Moje třetí adoptovaná pixelka pod jménem Maxík.Narozeniny má 19.10.Moje čtvrtá adoptovaná pixelka pod jménem Zuzu.Narozeniny má 5.12.Moje pátá adoptovaná pixelka pod jménem Hafík.Narozeniny má 4.7.


Moje šestá adoptovaná pixelka pod jménem Zubík.Narozeniny má 8.4.
Moje sedmá adoptovaná pixelka pod jménem Fixík.Narozeniny má 2.2.
Moje osmá adoptovaná pixelka pod jménem Kitty.Narozeniny má 23.11.